You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Про мне

Знайомтесь!

Я, Яворський Юрій Іванович, 1983 року народження, син художника Яворського Івана Васильовича (1950-2001р.) члена спілки художників України.

В дитинстві я не сильно цікавився тим як малює Батько і не міг подумати, що піду тією ж дорогою, але тепер я ні на секунду не задумуюсь над тим що вибрав не вірний шлях. Хотів би я з ним порадитись, поговорити про свої роботи і техніку виконання, отримати якісь цікаві поради, прислухатись до його ідей, і врешті решт просто поговорити... але на жаль.

Зараз працюючи над своїми роботами, я впевнений що все роблю правильно, і Батько був би радий за мене! В спадок від батька отримав можливість розвиватись в мистецтві як художник. Відправивши мене на навчання в коледж мистецтв мої Батьки зробили правильний вибір, за що я їм дуже вдячний. Хоча спочатку своєї творчої дороги я був не зовсім у захваті і ще довший час я не міг зрозуміти що це саме те місце в житті де я зможу відкритись як творча особистість і показати світові своє бачення мого внутрішнього світу та творчого балансу між ним і реальністю.

З часом все більше і більше мене затягувало в свій внутрішній світ безмежний творчих ідей і поглядів, цікавих кольорових композиційних поєднань, графічних перетинів ліній та пластики різних предметів.Ставало все цікавіше і цікавіше шукати і бачити щось нове. Працюю в техніці живопис(маслом на полотні) також виконую копії на замовлення, в скульптурі себе шукаю, але в даний момент мені цікаво працювати з кольоровими олівцями. Засвоювати і вдосконалювати цю техніку живопису я почав випадково (хоча назвати цю техніку живописом не можливо, скоріше "графічний живопис" більш підходить) та водночас зрозумів що це саме те чим я хочу займатись у житті!

Якось купивши дітям пачку кольорових олівців вони просили мене щось їм намалювати, не довго думаючи взяв один з олівців і протягнувши ним по листку паперу я побачив саме той матеріал з яким я хочу працювати, саме ті лінії і розтяжки яких можна добитись за допомогою натиску олівцем на папір. Ці затушовки площин і змішування кольорів мені здались найкращим варіантом переходу моїх внутрішніх ідей мого творчого світу в цей наш з Вами реальний світ. Тому в даний момент я малюю тільки кольоровими олівцями на папері.

ДЯКУЮ!!!

А і ще одне. Можливо в цій розповіді щось написано не правильно з точки зору орфографії, але я цим не переймаюсь...

Ще раз ДЯКУЮ!!!